Amerikaya göç etmek için mi arıyorsunuz?

Press Release (ePRNews.com) - ISTANBUL, Turkey - Nov 16, 2016 - Her yıl dünya çapında   fırsatlar ülkesi gibi tanınan ülekeye gitmek için   insanlar ve kuruluşlar tarafından  yurtlarından ayrılmak hakkında  kararlar verilir. Şimdi  gelecek bir arayışı yapmak için girişimci bir grupa katılmak için karar vermişsiniz, www.AmericanVisa.pro  olarak  bize Yeni Dünya’daki başarınıza vesile olmasını sağlayan, bu heyecan verici girişim pertneriniz  olmak için sabırsızlanıyoruz.

American Visa Pro Takımı olarak Birleşik Devletlerde  satış ve yatırım fırsatları işletmeleri gibi bir çok rehberliyi elde etmiştir. Bunları satın almak herkes için yabancılar dahil olmakla geçerlidir. Geçerli ABD  ticaretin alınması veya yatırım göç etmeniz için hak kazandıracaktır. İş satın alma sürecinde yabancı temsilcilerimiz ABD’deki VISA edinme süreci için  adım  adım size rehberlik edecekler. Size en yakın olanını bulmak için Uluslararası Temsilciler listesine bakınız. http://www.americanvisa.pro

İŞTİRAKLERİMİZ SAĞLAR

• SES GETİRİLERİ İLE TİCARİ YATIRIMLAR

• GREEN KART HİZMETLERİ
• EMLAK SATIŞI
• EV KİRALAMA
• MÜLKİYET YÖNETİMİ
• MENEDİLMİŞ EVLER

• Amerika Birleşik Devletleri’nde bir ticari işletmeye bir yatırım yapan (eşleri ve 21 yaşın altında evlenmemiş çocuklar) ve yetkili Amerika Birleşik Devletleri işçiler için devamlı on tam zamanlı iş kurar veya muhafaza eden girişimciler Green Kart için başvurabilir.

Biz program için uygun ve yatırımcılarız için cömert bir gelir sağlamak için kanıtlanmış hazır hazırlanmış ve ön onaylı yatırım portföyü sunarak süreci basitleştirilmiş oluyoruz.

American Visa Pro ilk olarak 2005 yılında Miami,Florida’da kurulmuştur.

Yıllar geçtikçe hayatın farklı kesimlerinden, Amerika Birleşik Devletleri’ne göç etmek, en büyük dileği gerçekleştirmesinde, birçok insanlara yardımcı oldu..

Bu insanlara Amerikan rüyasını yaşamak için fırsat , bilgi ve destek sağladı

Florida’da heyecan verici kanıtlanmış İşletmeler yatırım yapın.Biz bir yatırımcıya ihtiyaç duyduğu tüm hizmetlere erişmek için yardım sağlıyoruz. http://www.americanvisa.pro

Source : AmericanVisa.Pro
Business Info :
American Visa Pro

You may also like this  

CATEGORIES : Business
DISCLAIMER : If you have any concerns regarding this press release, please contact the Author / Media Contact / Business of this press release. ePRNews is not resposible for the accuracy of the news posted and do not endorse, support any product/services/business mentioned and hereby disclaims any content contained in this press release.

Login

Or using ePRNews Account

Don't have an account ? Sign Up

Register New Account

Or form here

Already have an account ? Login

Reset Password

Already have an account ? Login