Askeri Balistik Gözlük, ESS Crossbow Kurşun Geçirmez Gözlük

ESS Crossbow kurşun geçirmez askeri balistik gözlük. Sunglasses ESS Crossbow ballistic for military...

Press Release (ePRNews.com) - ANKARA, Turkey - Sep 06, 2017 - Balistik gözlükler. Bu gözlükler kurşun geçirmezdir. Camlar polikarbonat olup çift mercekli bir sisteme sahiptir. ESS Crossbow, dünyanın çeşitli ülkelerinde askeri ve polis teşkilatları tarafından kullanılmaktadır. Balistik ve koruyucu özellik. 3 Objektif var (Şeffaf, Siyah ve Sarı). Yağ ve terlere dayanıklı. Şık bir görünüme sahiptir. Mercekler kolaylıkla çıkarılıp takılmaktadır. Bir çift gözlük, bir çift gözlük ve sağlam ve şık bir taşıma çantası ile birlikte geliyor.

Balistik gözlükler; sürüş, koşu, yürüyüş, spor veya askeri amaçlar için kullanılabilir. Uluslararası ANSI Z-87 1.2003 standartlarına uygundur. Sislenmeyi önler, her türlü kafa için uygundur. Darbe ve çizilmelere karşı dayanıklıdır. Balistik gözlükler. Askeri gözlük, balistik gözlük, balistik gözlük toptan satışı. ESS pilot gözlük, uluslararası ANSI Z87.1-2003 standart, kurşun geçirmez gözlük, polarize bardaklar, ess crossbow, ess crossbow gözlük, ESS Crossbow, askeri gözlük toptan, askeri balistik gözlük toptan, balistik gözlük toptan satış …

2.2mm polikarbonat UVA / B objektiflere sahiptir. 1 POLARIZE GÜNEŞ SİTESİ SİYAH 1 SARI, GECE SÜRÜCÜSÜ VE 1 DAMLA GREY LENS mevcuttur. ABD’de ISO 9001 belgesi üretilmektedir. % 100 orijinal ABD’den yapılmıştır. Cam gözlükleri kurşuna, camlar polikarbonattır.

Nato Stok Numarası: 4240-01-583-9497

SATIN AL İÇİN: http://www.askerigozluk.tk/

1 Adet 116 $

2 Birim 205 $

Google Arama Etiketleri
Askeri balistik gözlük. Askeri gözlük, balistik gözlük, balistik gözlük toptan satış. ESS pilot gözlük, Uluslararası ANSI Z87.1-2003 standardı, kurşun geçirmez gözlük, polarize gözlük, özlü crossbow, özlü crossbow gözlük, ESS Crossbow, askeri gözlük toptan satış, askeri balistik gözlük toptan satış, balistik gözlük toptan satış …

Askeri balistik taktik gözlük toptan ve perakende siparişleriniz için 0 546 546 28 06

Source : Askeri Balistik Gözlük
SHARE :  

CATEGORIES : Marketing

Login

Or using ePRNews Account

Don't have an account ? Sign Up

Register New Account

Already have an account ? Login

Reset Password

Already have an account ? Login

DISCLAIMER

If you have any concerns regarding this press release, please contact the Author / Media Contact / Business of this press release. ePRNews is not resposible for the accuracy of the news posted and do not endorse, support any product/ services/ business mentioned and hereby disclaims any content contained in this press release.