Jak być elegancką kobietą?

Warto zadać sobie na samym początku pytanie: czym tak naprawdę jest elegancja? Z pewnością możemy do niej zaliczyć klasę i kobiecość, ale również świadomość własnego wizerunku, pewność samej siebie. To właśnie dlatego warto sobie wypracować własny, oryginalny gust. Sama potrzeba bycia elegancką zaczyna się budzić w nas już za najmłodszych lat, kiedy to w szpilkach naszej mamy próbujemy ostrożnie stawiać pierwsze kroki. Takich jak JJ’s House.W ostateczności kobieca elegancja dogania nas prędzej czy później. Wtedy nie wystarczy nam sama świadomość jak modnie się ubrać bazująć na trendach i półkach sklepowych. Musimy bazować na własnym stylu i nie wybiegać ponad ustalone od góry granice. Posłuchajmy wewnętrznego głosu, który z pewnością trafnie nam podpowie co uczyni nas prawdziwą kobietą.

Dopasowanie to podstawa

Sporo różnorodnych strojów, czy sukienek kusi nas swoimi wzorami, ale to właśnie dopasowanie kreacji do naszej sylwetki, czyli dobranie stosownego fasonu jest kluczem do sukcesu. Nasze kreacje nie powinny być za duże, wiemy, że to wygodne i daje nam większą swobodę ruchu, ale niestety nie wygląda zbyt elegancko. Dlategowybierz coś, co będzie najbliższe Twojej sylwetki, weź pod uwagę długość kreacji, odpowiedni fason oraz tkaninę z jakiej jest wykonana sukienka.

Bądź pewna swoich największych atutów sylwetki

Jeżeli już wspominamy kobiece kształty, to zrozumienie własnej sylwetki i odkrycie wszystkich jej zalet jest konieczne. Jeżeli jesteś szczęściarą i posiadasz długie nogi, nie zawahaj się ich użyć! Nie chowaj ich pod sukienkami lecz wyeksponuj. Posiadasz wąską talię? Znakomicie! Podkreśl ją mocno dopasowaną sukienką. Natomiast jeśli krępuje Cię Twoja krótka szyja, to nic straconego. Z powodzeniem możesz ją optycznie wydłużyć decydując się na dekolt w kształcie litery V – i po kłopocie. Najważniejsze jest przestrzeganie zasad równowagi, czyli balansowanie pomiędzy elementami, które są odsłonięte i zakryte. Ostatnią najważniejszą zasadą, która jest banalna to wprowadzenia w życie, jest chodzenie zawsze z wysoko uniesionym czołem! Pewność siebie, duma, podkreśli naszą wartość kreacji.

Dopasuj strój do nadchodzących okoliczności

Ta kwestia wydaje się oczywista dla wszystkich kobiet. Inaczej ubieramy się na imprezę z przyjaciółmi, wyjście firmowe, czy wystawne przyjęcie weselne. Niemniej jednak na każdym weselu znajdziemy od 5 do 10 kreacji, które śmiało możemy uważać za niestosowne i źle dopasowane do miejsca i rangi wydarzenia. Dlatego przed każdym takim wyjściem odpowiednio przemyśl dress code jaki możesz zastać na miejscu. Jeżeli masz wątpliwości nie wstydź się zapytać. Nic w tym złego, wręcz przeciwnie, bardzo dobrze o Tobie świadczy. Spory wybór kreacji posegregowanych wg. odpowiednich wydarzeń i uroczystości znajdziesz w sklepach internetowych, np. Do tego mnogość fasonów, krojów, różnorodność materiałów, kolorów i długości gwarantuje szeroki wybór każdej kobiecie.

Odkryj swój typ urody

Jesteś latem, jesienią, czy wiosną? Brzmi śmiesznie, ale rzeczywiście w taki sposób jesteśmy w stanie określić nasze typy urody. Ma on związek bezpośrednio z kolorem Twoich oczu, włosów a przede wszystkim odcieniem Twojej skóry. Dzięki określeniu własnego typu urody dużo łatwiej będzie Ci dopasować kolor sukienki do swojej osoby. Dodatkowo nie zapominaj o dodatkach, które dobrane w stosowny sposób dodają urody. Zachowaj umiar, ponieważ w innym wypadku będziesz wyglądać jak bożonarodzeniowa choinka, czego oczywiście lepiej unikać. Subtelne i delikatne rodzaje biżuterii w doskonały sposób dodają elegancji sprawiając, że kobieta prezentuje doskonałe piękno i klasę.

 

SHARE :  

You may also like this  

Login

Or using ePRNews Account

Don't have an account ? Sign Up

Register New Account

Or form here

Already have an account ? Login

Reset Password

Already have an account ? Login

DISCLAIMER

If you have any concerns regarding this press release, please contact the Author / Media Contact / Business of this press release. ePRNews is not resposible for the accuracy of the news posted and do not endorse, support any product/ services/ business mentioned and hereby disclaims any content contained in this press release.