NAKIVO Hyper-V Yedeklemesine Sahip v7 Beta'yı Çıkardı

Press Release (ePRNews.com) - CAMPBELL, Calif. - Feb 08, 2017 - Hızla büyümekte olan, sanal ve bulut ortamlarını korumak için yazılımı üreten NAKIVO Inc. bugün NAKIVO Backup & Replication v7Beta sürümünün hazır olduğunu ve  www.nakivo.com/resources/whats-new-in-v7.html adresinden indirilebileceğini duyurdu .

Beta programına katılanlar v7’nin yeni özelliklerini deneyebilecekler:

·         Hyper-V yedekleme:  Hyper-V 2016 ve 2012 (R2) VM’lerinin imaj bazlı, daima incremental, application-aware yedeklenmesi.

·         Hyper-V kopyalama: Hyper-V 2016 ve 2012 (R2) VM’lerinin imaj bazlı, daima incremental, application-aware kopyalanması.

·         vSphere v6.5 desteği: VMware vSphere 6.5 VM’lerinin yedeklenmesi ve kopyalanması.

·         Active Directory entegrasyonu: Domain kimlik bilgileri ile NAKIVO Backup & Replication’a giriş yapabilme olanağı.

·         Takas dosyalarını ve bölümlerini geçme: Windows tabanlı ve Linux tabanlı VM’lerin Vm yedekleme hızını arttırmak ve yedek boyutunu azaltmak için otomatik takas dosyası/bölümünü hariç tutma.

·         Aktiviteler bölümü: Çalışmakta olan işlemler, dosya ve nesne kurtarma seanslarının yanı sıra depo alanı bakım görevleri gibi ürün içinde geçekleşen aktivitelerin bir özeti.

·         Çoklu yedek kaldırma: Herhangi bir işleme ait olmayan yedekler veya belirlenen zaman aralığına ait olmayan yedekler gibi VM yedeklerinin kolayca toplu şekilde silinmesi.

·         Korumalı konteynerlerden öğe ayırma: Korumalı konternerlerde bulunan sunucu, cluster ve dosyalar gibi özel VM öğelerinin ayrı tutulması.

“NAKIVO Backup & Replication v7 VM veri korumayı ve kurtarmayı geliştiren güçlü özellikler getirmektedir. Beta sürümünü kullanıcılarımıza ve partnerlerimize sunmaktan ve geri dönüşlerini alacağımız için heyecanlıyız.”  Bruce Talley, CEO ve NAKIVO kurucu ortağı.”

KAYNAKLAR

•          Genel Bakış: www.nakivo.com/tr/vmware-backup.html

•          Veri Sayfası: www.nakivo.com/tr/resources/NBR-DS.pdf

•          Cloud Backup: www.nakivo.com/tr/cloud-providers/vmware-cloud-backup-as-a-service.html

•          Başarı Öyküleri: www.nakivo.com/tr/customers/success-stories.html

•          Deneme İndirmesi: www.nakivo.com/tr/vmware/vmware-backup-trial.html

Daha fazla bilgi için www.nakivo.com

Bize Ulaşın: Yana Petrenko, MarCom Manager / yana.petrenko@nakivo.com / +1 408 916 5955

Source : NAKIVO
Business Info :
NAKIVO

You may also like this  

DISCLAIMER : If you have any concerns regarding this press release, please contact the Author / Media Contact / Business of this press release. ePRNews is not resposible for the accuracy of the news posted and do not endorse, support any product/services/business mentioned and hereby disclaims any content contained in this press release.

Login

Or using ePRNews Account

Don't have an account ? Sign Up

Register New Account

Or form here

Already have an account ? Login

Reset Password

Already have an account ? Login