Ozon Sauna Terapi ve Ozon Tedavisi

Ozon sauna terapi ve ozon tedavisi nedir? Ozon tedavi ile hangi hastalıklar iyileşir?

Press Release (ePRNews.com) - ANKARA, Turkey - Aug 17, 2017 - Genel sağlama koruması aynı zamanda diğer hastalıkların bertarafı ya da daha fazla az düzeyde etkilenmesi demek. Bunun için beslenme alışkanlığı öncelikli değinilmesi gereken konu olurken, ikincil olarak ise takviyeler geliyor. Takviye denildiğinden sonradan ekim yapabilirsin. Ozon sauna aygıtı başlarında geliyor.

Ozon sauna, pek çok hastalığın tedavisinde kullanılmıyor gibi kilo kontrolü dengesinin yakalanmasında da aracı olarak ele alınıyor. Dünya genelinde kabul gören ozon tedavisi de bunlardan bir işaretidir.

Ozon terapi ile koah, astım, varis, bel ağrısı, böbrek gibi hastalıklara elveda diyebilir. Bununla sonlandırabiliriz.

Ozon tedavisi ortalama yirmi dakika kabin içerisine buhar basıncığıek yapılır. Bu süre içinde gözeneklerin altı milim altına kadar geçiş yapabilen ozon bakteri, virüs ve mantarları yok eder. Onlara yaşama alanı bırakmaz. Kanın hızla akmasına izin verirken kalp ritmini korur ve sağlık olarak boyutu destek.

Aygıt ıslak zemin istemediği gibi su şebekesi bağlantısına da ihtiyaç duymaz. 2.5 gram basınca kadar ayarlanabilir olması oda sıcaklığı dengesini de korumaktadır. http://www.ozonsaunacihazi.com

Source : OZONTEK
SHARE :  

CATEGORIES : Healthcare

Login

Or using ePRNews Account

Don't have an account ? Sign Up

Register New Account

Already have an account ? Login

Reset Password

Already have an account ? Login

DISCLAIMER

If you have any concerns regarding this press release, please contact the Author / Media Contact / Business of this press release. ePRNews is not resposible for the accuracy of the news posted and do not endorse, support any product/ services/ business mentioned and hereby disclaims any content contained in this press release.